Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 8.10
Bookmark

Tensei shitara Slime Datta Ken

Obejrzyj cały odcinek Tensei shitara Slime Datta Ken, pobierz Tensei shitara Slime Datta Ken polskie napisy, Tensei shitara Slime Datta Ken Pol sub, pobierz Tensei shitara Slime Datta Ken Pol sub, stream Tensei shitara Slime Datta Ken na AnimeNi.
That Time I Got Reincarnated as a Slime, TenSura, 転生したらスライムだった件
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2018 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Tensei shitara Slime Datta Ken Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Tensei shitara Slime Datta Ken Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Tensei shitara Slime Datta Ken na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Tensei shitara Slime Datta Ken

Pewien japoński menedżer średniego szczebla – samotnik i introwertyk, prowadzący raczej monotonne życie – zostaje dźgnięty na ulicy nożem przez przypadkowego szaleńca. W chwili śmierci dzieje się z nim jednak coś dziwnego. Jego agonalne, chaotyczne myśli zostają zinterpretowane przez tajemniczy byt jako życzenia, na podstawie których bohater otrzymuje nowe ciało w nowym, fantastycznym świecie. Problem polega tylko na tym, że skoro ciało to ma być na przykład odporne na ból, uszkodzenia, temperaturę, głód i inne pomniejsze przykrości, to kształtem, jaki ostatecznie przybiera, jest… Tytułowy Slime. Śluz. Galareta. Najsłabszy (i najłatwiejszy do zrenderowania) potwór w grze komputerowej, tu jednak obdarzony paroma niebezpiecznie wszechstronnymi zdolnościami oraz ludzkim umysłem. Bohater, acz nieco zdziwiony, przyjmuje ten stan rzeczy do wiadomości i zaczyna eksplorować otoczenie, czyli ogromny system jaskiń. Jak się okazuje – będący miejscem, w którym zapieczętowano Veldorę, jednego z najpotężniejszych smoków na świecie. Jako że kilkaset lat wystarczy, by nawet smok zaczął się śmiertelnie nudzić, to spotkanie staje się początkiem nietypowej przyjaźni. Bohater zyskuje nowe imię – Rimuru – zaś smok zyskuje możliwość opuszczenia jaskini… W żołądku, albo może raczej w podręcznym wymiarze wewnętrznym bohatera…

Obejrzyj Tensei shitara Slime Datta Ken

Komentarze

Dodaj komentarz