Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.54
Bookmark
Obserwuje 8 osób

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Obejrzyj cały odcinek Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu, pobierz Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu polskie napisy, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Pol sub, pobierz Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Pol sub, stream Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu na AnimeNi.
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-, Tsukimichi: Moonlit Fantasy, 月が導く異世界道中
Status: Trwający Studio: Wrzucone: 2021 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Historia skupi się na Makoto Misumim, przeciętnym uczniu liceum, który został przyzwany do alternatywnego świata, jako odważny wojownik. Nieszczęśliwie się złożyło, że bogini, jego przybycie skwitowała zdaniem “Twoja twarz jest okropna!”, po czym pozbawiono go tytułu oraz został wygnany.
Podróżując przez pustkowia, Makoto natyka się na przeróżne rasy, takie jak smoki, pająki, orkowie, krasnoludy i nie tylko. Przez odmienne środowisko względem jego świata, nasz główny bohater wykazuje dużą umiejętności w magii oraz władaniu mieczem. Jak potoczą się losy chłopaka porzuconego przez boginie oraz ludzi, który musi odnaleźć się w tym nowym świecie?

Komentarze

Dodaj komentarz