Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).
Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
Ocena 7.06
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 1 osób

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

Oglądaj wszystkie odcinki Zero kara Hajimeru Mahou no Sho
Grimoire of Zero, ゼロから始める魔法の書
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2017 Czas Trwania: 24 min. Odc. Sezon: Typ: BD Odcinków: 12 Napisy: Katakana Subs Dodał: moszter Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Zero kara Hajimeru Mahou no Sho 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

W roku 526 ludzkość zdała sobie sprawę, że istnieją czarodzieje, którzy posługują się magią. Jednak nic więcej o magii nie było wiadomo.

Nasza historia opowiada o najemniku: pół człowieku, pół bestii, z którego ludzie szydzą i nazywają upadłą bestią. Jego największym marzeniem, jest zostanie człowiekiem. Pewnego dnia poznał czarownicę, która całkowicie zmieniła jego życie. – Chcesz ludzkiej postaci? Więc bądź moją eskortą, najemnikiem! – Takie słowa usłyszał od czarownicy, która przedstawiła się jako Zero. Wyjaśniła, że szuka jedynej w swoim rodzaju księgi, którą jej skradziono. Twierdzi, że Księga Zera zawiera tak cenną wiedzę, jak bez wysiłku powalić świat na kolana.

Aby zrealizować swoje marzenie o byciu człowiekiem, najemnik postanawia, że będzie towarzyszyć Zero w jej podróży – mimo iż jest to jedna z czarownic, których nienawidzi.

Oto historia o wyniosłej czarownicy i uprzejmej bestii.

Komentarze

  1. M1ch47 pisze:

    Dla czego tu odcinka nawet 1 niema a jest jako zakończone?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *