Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).
Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Ocena 7.70
Zwiastun
Obserwuj

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Oglądaj wszystkie odcinki Chuunibyou demo Koi ga Shitai!
Love, Chunibyo & Other Delusions!, Chu-2 Byo demo Koi ga Shitai!, Regardless of My Adolescent Delusions of Grandeur, I Want a Date!, 中二病でも恋がしたい!
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2012 Czas Trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: BD Odcinków: 12 Napisy: Masochistyczny Front Robotniczy Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

„Chunnibyou demo Koi ga Shitai” opowiada historię nastolatka – Togashiego Yuuty, który próbuje zaaklimatyzować się w nowej szkole. Przeniósł się on do niej dlatego, że w poprzedniej wyrobił sobie złą opinię – cierpiał z powodu „chunnibyou”, co można przetłumaczyć jako „syndrom drugoklasisty”. Objawia się on zachowaniem w stylu „gimbusa” przy jednoczesnym patrzeniu z góry na rówieśników, a także przekonaniem, że – w przeciwieństwie do „zwykłych śmiertelników” – posiada się specjalne umiejętności czy wręcz super moce. Nietrudno zgadnąć, że nie przysparzało mu to popularności.
Takashi powoli odnajduje się w nowej szkole: nawiązuje pierwsze w tym środowisku przyjaźnie i stopniowo zapomina o kłopotach, z jakimi borykał się jeszcze rok temu. To wszystko do czasu, kiedy spotyka Takanashi Rikkę, uczennicę z jego nowej klasy, która również cierpi na tytułową przypadłość. Rozpoznaje ona w Yuucie „Dark Flame Mastera”, który był jego pseudonimem w starej szkole. Rikka zaczyna go podziwiać, ale Togashi chętnie by się jej pozbył, nie chcąc sobie przypominać o zawstydzających latach gimnazjalnych. Tak łączą się losy głównych bohaterów i od tego czasu są praktycznie nierozłączni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *