Wesprzyj nas!


Zachęcamy do pomocy w utrzymaniu strony, ponieważ koszty z tym związane są dość spore. W skład opłat wchodzą opłata domeny, główny serwer strony i certyfikaty zabezpieczające. Wszystko opłacane jest z prywatnych pieniędzy właściciela serwisu.
Dzięki waszemu wsparciu będziemy w stanie utrzymywać i dalej rozwijać portal, a co za tym idzie lektorować i wrzucać dla was jeszcze więcej anime w doskonałej jakości.

I. ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY:
Numer konta bankowego: 65 1240 3741 1111 0011 0680 3625
Tytuł przelewu: Wasz nick z Discorda
Nazwa odbiorcy: AnimeNi

II. BUYCOFFEE.TO:
Należy kliknąć w „Postaw kawę” poniżej lub samemu wejść w link https://buycoffee.to/animeni i w polu „Imię i nazwisko” wpisać swój nick z Discorda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Za wsparcie otrzymacie jedną z dwóch specjalnych rang na naszym serwerze Discord, która daje dostęp do strefy dla wspierających!
Daje to kilka przywilejów takich jak dostęp do specjalnego czatu czy odcinków, których nie znajdziecie na stronie.

Fan AnimeNi – Otrzymuje ją użytkownik, który wesprze nas dowolną kwotą.
Superfan AnimeNi – Otrzyma ją użytkownik, który wesprze nas jednorazowo kwotą 100zł. Ranga ta jest tylko na rok (kończy się ostatniego dnia każdego roku). Ale daje znacznie lepsze benefity niż w.w. ranga czy Server Booster.

Dodatkowo za wzmocnienie naszego serwera Discord będziecie mieli wpływ na emotki i naklejki jakie do niego dodajemy i wgląd w zmiany, które zamierzamy przeprowadzać.

W celu odebrania rangi należy stworzyć ticketa na kanale #pomoc na naszym serwerze Discord.

Jeśli ktoś chce wesprzeć nas w inny sposób prosimy o kontakt mailowy lub kontakt z właścicielem StarDust poprzez kanał #pomoc na naszym serwerze Discord.

Cała ekipa AnimeNi z całego serca dziękuje za wszelkie wsparcie, dzięki wam jesteśmy w stanie kontynuować działalność!