Ocena 7.60
Trailer
Obserwuj
Obserwuje 1 osób

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Hyouketsu no Kizuna

Obejrzyj cały odcinek Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Hyouketsu no Kizuna
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen Bond, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu OVA 2, Re:ゼロから始める異世界生活『氷結の絆』
Status: Zakończony Studio: Dodane: 2019 Czas trwania: 1 hr. 16 min. Typ: Film Odcinki: 1 Dodane przez: Raczka Miku Dodane: Zaktualizowane:
Oglądaj Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Hyouketsu no Kizuna w najlepszej jakości na AnimeNi

Podsumowanie Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Hyouketsu no Kizuna

Czy Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu jest dobrą serią? Sami oceńcie – Subaru Natsuki, typowy japoński otaku i NEET, zostaje ni stąd, ni zowąd przeniesiony do innego świata. Ów świat wygląda jak typowa kraina fantasy ze smokami, rycerzami, magią i innym dobrodziejstwem inwentarza. Chłopak po wyjściu z pierwszego szoku próbuje znaleźć jakiś punkt odniesienia i zebrać informacje. Pech bądź łut szczęścia chce, że w trakcie poszukiwań spotyka piękną dziewczynę, która przedstawia się jako Satella i szuka bardzo ważnego przedmiotu, który gwizdnął jej złodziej. Subaru, jak na bohatera anime przystało, oczywiście pomaga pannie w poszukiwaniach i ostatecznie ląduje w dziupli pasera. Nim jednak zdąża przystąpić do jakichkolwiek negocjacji, ktoś go w bardzo przykry sposób morduje. I tyle jeśli chodzi o historię, no bo przecież trupy nie mogą chodzić, gadać i tak dalej. Tyle że Subaru pojawia się w tym samym miejscu, w którym przybył do nowego świata. Cały i zdrowy. I niemający bladego pojęcia, co się dzieje.

Obejrzyj Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Hyouketsu no Kizuna

Komentarze

Dodaj komentarz