Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Shingeki no Kyojin OVA
Ocena 7.88
Obserwuj
Obserwuje 1 osób

Shingeki no Kyojin OVA

Oglądaj wszystkie odcinki Shingeki no Kyojin OVA
Attack on Titan OAD, Shingeki no Kyojin: Ilse no Techou, Attack on Titan: Ilse's Journal, 進撃の巨人 「イルゼの手帳」, 進撃の巨人OAD
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2013 Czas Trwania: 23 min. odc. Typ: OVA Odcinków: 3 Casts: Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Shingeki no Kyojin OVA 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Shingeki no Kyojin OVA

Odcinek OVA 1: W trakcie 49 Ekspedycji Poza Mury, żołnierze Korpusu Zwiadowczego napotykają tytana, którego zachowanie wyraźnie odbiega od normy. W toku dalszego rozpoznania drużyna Levia odnajduje ukryte w drzewie ciało i dziennik uczestniczki zeszłorocznej ekspedycji. Badająca sprawę Hanji ujawnia kolejne nieznane dotąd fakty na temat tytanów.

Odcinek OVA 2: Jean Kristen zrobiłby wszystko, żeby uciec od swojego nudnego życia w domu i apodyktycznej matki. Po dołączeniu do wojska, jego celem stało się dołączenie do Żandarmerii i spokojne życie w luksusach. Jednakże, kiedy należysz do 104 Oddziału Kadetów, rzeczy nie idą tak, jakby się tego chciało. Wieczne przekomarzanie się towarzyszy przeważa szalę goryczy i Jean wyzywa Sashę Blouse na pojedynek, który ukaże, które z nich jest najsilniejsze. Kto okaże się zwycięzcą?

Odcinek OVA 3: Ostatnią misją 104 Oddziału Kadetów jest jazda konna do określonego miejsca i wymiana informacji przed powrotem. Chociaż zadanie ma sprawdzić ich zdolność do zachowania czujności nawet w sytuacjach niezagrażających życiu, przesadny spokój i prostota prowadzą do nudy, a co za tym idzie – do walk. Wewnętrzne sprzeczki pojawiają się zwłaszcza w grupie prowadzonej przez Marca Botta, gdyż część kadetów wolałaby robić coś bardziej ekscytującego. Kiedy jednak pojawia się prawdziwe zagrożenie, nikt nie jest na to przygotowany.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *