Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Shingeki no Kyojin Season 2
Ocena 8.51
Zwiastun
Obserwuj

Shingeki no Kyojin Season 2

Oglądaj wszystkie odcinki Shingeki no Kyojin Season 2
Attack on Titan Season 2, 進撃の巨人 Season2
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2017 Czas Trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: BD Odcinków: 12 Casts: Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Shingeki no Kyojin Season 2 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Shingeki no Kyojin Season 2

Drugi sezon Shingeki no Kyojin, czyli przygód trójki przyjaciół: Erena, Mikasy i Armina.

Po zaciętej walce opatrzonej wieloma ofiarami, zwiadowcom udało się pojmać Annie Leonhart. W ostatniej desperackiej próbie zatajenia informacji, dziewczyna otoczyła się niezniszczalnym kryształem, więc nie ma z nią żadnego kontaktu. Sprawa ta musi jednak zostać odłożona na dalszy plan, bo oto tytani przedostali się przez Mur Rose i sieją spustoszenie w okolicy. Grupa zwiadowców wyrusza na ratunek mieszkańcom, co okazuje się kolejnym krokiem do odkrycia tajemnicy kryjącej się za istnieniem tytanów, jak i wyjściem na jaw sekretów skrywanych przez niektórych jej członków.

Akcja toczy się wśród nieczystych zachowań niektórych żołnierzy i ich ruchów. Rolę także bierze grupa wierzących w religię Trzech Murów broniących ówczesne społeczeństwo. Tak tajemniczo, ale zarazem walecznie przebiega historia Erena, Mikasy, Armina oraz znanych nam żołnierzy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *