Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.31
Bookmark

Sousei no Onmyouji

Obejrzyj cały odcinek Sousei no Onmyouji, pobierz Sousei no Onmyouji polskie napisy, Sousei no Onmyouji Pol sub, pobierz Sousei no Onmyouji Pol sub, stream Sousei no Onmyouji na AnimeNi.
Twin Star Exorcists, 双星の陰陽師
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2016 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 50 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Sousei no Onmyouji Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Sousei no Onmyouji Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Sousei no Onmyouji na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Sousei no Onmyouji

Obok naszego świata istnieje Magano, czyli świat równoległy, gdzie egzystują nieczystości, zwane inaczej Kagare. Upraszczając nieco temat i przenosząc go na nasz grunt, można po prostu stwierdzić, że mówimy o wszelkiej maści demonach. Ich usuwaniem zajmują się egzorcyści, którzy dysponują odpowiednimi talizmanami i mogą przenosić się do Magano, by tam skutecznie walczyć z potworami. Rokuro Enmadou jest jednym z egzorcystów i kiedyś stawiał sobie za cel zniszczenie wszelkich nieczystości. Niestety pewne wydarzenie, nazwane później tragedią z Hiinatsuki, sprawiło, że chłopak nie chce mieć nigdy więcej nic wspólnego z egzorcyzmami. A że bywa uparty jak osioł, miałby szansę tej obietnicy dotrzymać, gdyby złośliwy los nie zesłał mu na głowę ekscentrycznej pannicy, która zdecydowała się poświęcić swoje życie walce, tak jak on kiedyś.

Obejrzyj Sousei no Onmyouji

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Wydania

Komentarze

Dodaj komentarz