Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 6.59
Bookmark
Obserwuje 4 osób

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Obejrzyj cały odcinek Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou, pobierz Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou polskie napisy, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Pol sub, pobierz Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Pol sub, stream Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou na AnimeNi.
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest, From Common Job Class to the Strongest in the World, ありふれた職業で世界最強
Status: Zakończony Studio: , Wrzucone: 2019 Czas trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

Siedemnastoletni Hajime Nagumo to przeciętny otaku. Jednak jego proste życie, nagle zostaje odwrócone do góry nogami, kiedy wraz z resztą swojej klasy zostaje przywołany do świata fantasy! Wszyscy są traktowani jak bohaterowie i mają za zadanie ocalenie rodzaju ludzkiego przed całkowitym wyginięciem.Ale to, co powinno być mokrym marzeniem otaku szybko zmienia się w koszmar Hajime. Podczas gdy reszta jego klasy jest pobłogosławiona boskimi mocami, moc Hajime to Synergia, jest uważana za umiejętność rzemieślników i pozwala tylko na transmutację. Zdezorientowany i prześladowany przez kolegów z klasy, wkrótce wpada w rozpacz. Czy uda mu się przetrwać w tym niebezpiecznym świecie potworów i demonów, mając tylko doskonały poziom siły kowalskiej?

Komentarze

Dodaj komentarz