Ocena 8.27
Bookmark

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Obejrzyj cały odcinek Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, pobierz Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu polskie napisy, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Pol sub, pobierz Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Pol sub, stream Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu na AnimeNi.
Re:ZERO -Starting Life in Another World-, Re: Life in a different world from zero, Re:Zero, ReZero, Re:ゼロから始める異世界生活
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2016 Czas trwania: 55 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Wracając ze sklepu, Subaru Natsuki, japoński licealista, niespodziewanie zostaje przyzwany do innego świata. Nie dość, że znajduje się w najtrudniejszej sytuacji w swoim życiu i nie ma śladu osoby, która go przywołała, to jeszcze zostaje zaatakowany. Ratuje go tajemnicza srebrnowłosa dziewczyna z kotkiem-duszkiem, postanawia więc współpracować z wybawicielką, aby spłacić swój dług. Jednakże zostają ponownie zaatakowani i zamordowani, ale ku zaskoczeniu Subaru, budzi się on w miejscu, gdzie został przyzwany do nowego świata. Okazuje się, że ten bezradny bohater posiada umiejętność „Powrót przez śmierć”, pozwalającą po śmierci cofnąć się w czasie do pewnego momentu. Pośród odmętów rozpaczy tylko on może uratować dziewczynę od nieuniknionej śmierci, samemu umierając wielokrotnie na różne sposoby.

Komentarze

Dodaj komentarz