Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.39
Bookmark
Obserwuje 19 osób

Seirei Gensouki

Obejrzyj cały odcinek Seirei Gensouki, pobierz Seirei Gensouki polskie napisy, Seirei Gensouki Pol sub, pobierz Seirei Gensouki Pol sub, stream Seirei Gensouki na AnimeNi.
Spirit Chronicles, 精霊幻想記
Status: Trwający Studio: Wrzucone: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Seirei Gensouki Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Seirei Gensouki Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Seirei Gensouki na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Seirei Gensouki

Haruto jest młodym mężczyzną, który zmarł przed ponownym spotkaniem ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, który zaginął pięć lat temu. Rio jest chłopcem żyjącym w slumsach i pragnącym zemsty za swoją matkę, która została zamordowana na jego oczach, gdy miał pięć lat.

Ziemia i inny świat. Dwoje ludzi o zupełnie różnym pochodzeniu i wartościach. Z jakiegoś powodu wspomnienia i osobowość Haruto, który powinien był umrzeć, zostają wskrzeszone w ciele Rio. Ponieważ oboje są zdezorientowani, a ich wspomnienia i osobowości łączą się ze sobą, Rio postanawia żyć w tym nowym świecie.

Wraz ze wspomnieniami Haruto, Rio budzi się z nieznaną „specjalną mocą”, a dzięki wiedzy jak jej użyć, będzie mógł żyć lepiej. Ale zanim to nastąpi, Rio spotyka się z porwaniem księżczniki z Królestwa Bertram, w którym mieszka.

Po uratowaniu księżniczki Rio otrzymuje stypendium w Akademii Królewskiej, szkole dla bogatych i wpływowych. Jednak bycie biednym sierotą w szkole dla arystokratów okazuje się wyjątkowo odrażającym miejscem.

Komentarze

  1. Lamar Denek pisze:

    Anime które skradło moje serce naprawdę nie spodziewałem się takiego isekai miło się ogląda takie coś były najmniej polecam

  2. Lamar Denek pisze:

    Po 12 odcinku zapewnie bendę czekał na 2 sezon

  3. Doktor Pies pisze:

    Czm nie ma 1 miejsca jeśli tyle osób to opserwóje

Dodaj komentarz