Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).

Partnerzy


DA-Subs

O mnie:
Tłumaczeniem anime zajmuję się od końca maja 2011 roku i wydałem w tym czasie wiele serii (spisy poniżej). Przez długi czas wydawałem "na listę", a wraz z początkiem 2018 roku wróciłem do wydawania publicznie. Przy tłumaczeniu planuję cały sezon naprzód i nie porzucam zaczętych projektów (ale czasami wycofuję się z czegoś, gdy jeszcze nie zacznę), także aktywne projekty powinny być wydawane regularnie.

Animesubs
Demo-Subs

Zebraliśmy się tutaj, aby dostarczać Wam wysokiej jakości napisy do Waszych ulubionych bajek. Dokładnie tak, jak to robiliśmy wcześniej, tylko pod nowym szyldem – Demo(kracja) Subs. Wszystkich zainteresowanych życiem grupy zapraszamy na nasze media społecznościowe.
Znajdziecie nas na:

FacebookTwitterInstagramDiscordCDA
Desu-Online

"Desu" można brać za odpowiednik polskiego "jest". Właśnie dlatego możecie się spodziewać, że anime, którego szukacie, jest u nas dostępne i to nie tak po prostu, tylko z napisami, które przygotowujemy specjalnie dla Was. Na naszą grupę składa się masa fantastycznych osób, które możecie spotkać na naszym serwerze i innych mediach społecznościowych.

Desu-OnlineFacebookDiscordInstagram
DraGoN-Subs

Przed tysiącami lat, w czasach, gdy czarodzieje i smoki były czymś powszechnym, grupa entuzjastów o nazwie DraGoNSubs postanowiła wyruszyć na swoją własną wyprawę, aby odkryć nowe magiczne tajemnice i wykorzystać swoje umiejętności. Ich trud został nagrodzony powstaniem grupy tłumaczy, którzy teraz tworzą napisy, aby ułatwić oglądanie dla ludzi, którzy pragną poznać ten fantastyczny świat.

DiscordStrona
Fava-Subs

FAVA SUBS — robimy napisy i tłumaczymy przeważnie seriale oraz filmy. Starannie dbamy o jakość oglądania, ciągle poprawiamy nasze starsze projekty i ulepszamy, żeby przynajmniej zbliżyć się do ideału. W naszym serwisie FAVA SUBS EPIZY znajdziecie bibliotekę różnorodnych serii, filmów do obejrzenia za darmo, bez reklam. Z pewnością u nas znajdziecie coś dla siebie. FAVA SUBS — Synonim udanego seansu.

Fava-SubsDiscordCDA
Fuji-Subs

Hejka wszystkim! Pewnie znacie nas z innej grupy, ale tak to już w życiu bywa, że czasem trzeba coś zmienić. Ale nie ma co się zbytnio rozpisywać, w końcu jesteśmy po to, by dostarczać wam napisy jak najlepiej przez nas zrobione.

FacebookCDAANSIDiscord
Frixy-Subs
Fanowska grupa tłumacząca anime, działająca od października 2019. Przez lata na język polski przełożyliśmy dużo tytułów, takich jak np. Beastars, Kakushigoto, Maou Gakuin no Futekigousha, Deca-Dence czy film Given. Więcej informacji o aktualnych członkach grupy oraz tłumaczących seriach znajdziecie na naszej stronie: www.frixysubs.pl
Discorrd
Fumetsu-Subs
Discord
Grupa Mirai

Pierwsza w Polsce grupa fansuberska, która za cel postawiła sobie stworzenie napisów do anime pt. "Dragon Ball" oraz jego kontynuacji.

Discord
MaKi Sub
Maou-Subs
Nikt do końca nie wie jak i dlaczego powstało Maou Subs. Może poza samym Zyglem. W czeluściach samego piekła wiele osób zbiera się, aby tworzyć napisy do anime. Główny cel jaki przyświeca Maou to czerpanie przyjemności z tworzenia napisów, jak i publikowanie ich za darmo całej społeczności. Chodzą słuchy, że właśnie dlatego powstała grupa Maou Subs.
Max-Subs
Grupa zajmująca się tłumaczeniem mało popularnych i hajpowanych serii oraz promująca starsze perełki
Discord
Paldea
Discord
Strefa Anime
Strefa Anime jest stroną w pełni poświęconą anime, znajdziecie na niej najnowsze informacje dotyczące anime, chyba największym naszym atutem są zapowiedzi sezonów po polsku, czego nie ma na żadnej innej stronie tego typu!
Discord