Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

16bit Sensation: Another Layer Odcinek 13

TV Sub Dodano 28 stycznia, 2024 · ? views · Dodał moszter · Serie 16bit Sensation: Another Layer

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj 16bit Sensation: Another Layer Odcinek 13 na AnimeNi.pl

Odcinek został przetłumaczony przez grupę: Biro_85
Tłumaczenie: Rafał
Korekta: Sebastian

16bit Sensation: Another Layer

16bit Sensation: Another Layer, 16bitセンセーション ANOTHER LAYER
Ocena 7.06
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2023 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 13 Napisy: Biro_85 Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,
Konoha to dziewczyna, która uwielbia anime dziewczynki i gry bishojo. Jej marzeniem jest zostać bardzo popularną ilustratorką, dlatego ciężko pracuje w firmie produkującej powieści wizualne. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna... rynek gier bishojo nie rozwija się, a ona zostaje zdegradowana do rysowania drugoplanowych postaci. Pewnego dnia dostaje w sklepie jedną z jej ulubionych gier wideo, a kiedy ją otwiera, otacza ją jasne światło. Konoha zdaje sobie chwilę później sprawę, że właśnie cofnęła się w czasie i trafiła do roku 1992, czyli początku ery gier bishojo! Przez zbieg okoliczności podjęła się pracy w firmie Alcohol Soft tworzącym powieści wizualne. Czy będzie w stanie spełnić swoje marzenie na sprzęcie sprzed kilku dekad?!

Powiązane odcinki

16bit Sensation: Another Layer Odcinek 12

Dodał: moszter Dodano: 3 tygodnie temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *