Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Boku no Hero Academia 5th Season
Ocena 7.38
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 3 osób

Boku no Hero Academia 5th Season

Oglądaj wszystkie odcinki Boku no Hero Academia 5th Season
My Hero Academia Season 5, My Hero Academia 5, 僕のヒーローアカデミア
Status: Nadchodzący Studio: Rok Wydania: 2021 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 25 Casts: Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Boku no Hero Academia 5th Season 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Boku no Hero Academia 5th Season

Świat bohaterów ostatnimi czasy nabiera innego kształtu. Przejście Symbolu Pokoju na emeryturę, jak i nowe Top Bohaterów zmienia postrzeganie tego zawodu wśród ludzi. Czyżby brakowało dawnego filaru? Nowe pokolenie bohaterów nie próżnuje! Prestiżowa szkoła UA organizuje walkę między klasami. Klasy bohaterskie A i B staną sobie na przeciw. Obie nie odpuszczą, chcą osiągnąć swój cel — zostać profesjonalnymi bohaterami! Dodatkowo klasa B ma w swoich szeregach Shinsou z klasy C. Uczniowie są motywowani bezpośrednią konfrontacją od czasu festiwalu. Na domiar tego w Deku ma narodzić się „coś” nowego… Czy nasz młody bohater zbliży się do swojego celu?

Oglądaj Boku no Hero Academia 5th Season

Odc.
Tytuł
Data wydania

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *