Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).
Boku no Kokoro no Yabai Yatsu
Boku no Kokoro no Yabai Yatsu
Ocena 8.26
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 8 osób

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu

Oglądaj wszystkie odcinki Boku no Kokoro no Yabai Yatsu
The Dangers in My Heart, Bokuyaba, 僕の心のヤバイやつ
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2023 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: Demo Subs Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Boku no Kokoro no Yabai Yatsu 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Boku no Kokoro no Yabai Yatsu

Kyoutaro Ichikawa może wyglądać jak przeciętny uczeń gimnazjum, ale w głębi serca marzy o morderstwie. Nic więc dziwnego, że ten, którego najbardziej chce zabić, nigdy nie jest daleko od jego myśli: klasowa idolka, Anna Yamada.

Czytając samotnie w ukochanej szkolnej bibliotece, niechcący zaczyna spotykać się z Yamadą, która przychodzi potajemnie obżerać się ukochanymi cukierkami i słodyczami. Poprzez ich interakcje Ichikawa odkrywa, jak bardzo niezdarna jest Yamada i nie może nic na to poradzić, ale wspiera ją z boku. W międzyczasie sama Yamada nie może powstrzymać się od nieustannego drażnienia Ichikawy z powodu jego zdenerwowanych reakcji.

Dzięki wielu serdecznym codziennym interakcjom odległa więź między nimi przeradza się w coś więcej niż tylko znajomych z biblioteki. Być może z czasem Ichikawa zda sobie sprawę, że jego mordercze pragnienia przekształciły się w coś zupełnie innego.

Galeria Boku no Kokoro no Yabai Yatsu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *