Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Burn the Witch
Ocena 7.11
Zwiastun
Obserwuj

Burn the Witch

Oglądaj wszystkie odcinki Burn the Witch
BURN THE WITCH
Status: Zakończony Studio: , Rok Wydania: 2020 Czas Trwania: 21 min. odc. Typ: Film Odcinków: 3 Napisy: Shisha Subs Dyrektor: Casts: Dodał: HIM Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Burn the Witch 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Burn the Witch

Chociaż mieszkańcy Londynu postrzegają smoki jako bajkowy mit, statystyki potwierdzają, że 72% zgonów w mieście jest spowodowanych przez te groteskowe istoty. Nie mogąc ich zobaczyć, społeczeństwo jest nieświadome ich istnienia. Jednak w lustrzanym wymiarze „Front London” istnieje miejsce, w którym smoki można zobaczyć gołym okiem – „Reverse London”.
Ninny Spangcole jest członkinią popularnego girlsbandu. Ale w Odwróconym Londynie pracuje jako „czarownica” w Wing Bind – organizacji, która wysyła agentów do eksterminacji bestii i ochrony obywateli obu Londynów za pomocą magii. Ninny i jej partner, Noel Niihashi, oprócz swojej pracy, chronią Baldo Ywaina Parksa, młodego mężczyznę z dziwnym połączeniem ze smokami.
Dzięki ciężkiej pracy Wing Bind przez prawie sto lat nie było śmiertelnych ataków smoków. Ale spokój zostaje zburzony, gdy obecność Baldo niespodziewanie powoduje, że Mroczny Smok sieje spustoszenie w mieście. Czarownice są jeszcze bardziej zaniepokojone, gdy kłopotliwy były kolega Ninny z zespołu pojawia się w Odwróconym Londynie – w parze z innym potężnym smokiem.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *