Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.
Darkside Blues
Ocena 6.01
Obserwuj
Obserwuje 2 osób

Darkside Blues

Oglądaj wszystkie odcinki Darkside Blues
ダークサイド・ブルース
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 1994 Czas Trwania: 1 hr. 23 min. Typ: Film Odcinków: 1 Dyrektor: Casts: Dodał: HIM Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Darkside Blues 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Darkside Blues

Korporacja Persona Century wykupiła prawie każdą działkę na Ziemi. W granicach korporacji nie toleruje się niezgody, a ci, którzy sprzeciwiają się Personie, są szybko usuwani. Gdzieś pomiędzy kilkoma miejscami, które nie są jeszcze pod kontrolą Persony, istnieje wolne miasto Kabuki-cho, znane również jako „Ciemna strona Tokio”. W mieście, pod przywództwem kobiety o imieniu Mai, działa mała grupa oporu zwana Mesjaszem (Messiah). W świat ten wkracza człowiek, który przybiera przydomek Darkside. Zamknięty w innym wymiarze osiemnaście lat temu przez Persona Century, Darkside powraca teraz, by pomóc Mesjaszowi, wykorzystując swoją wyjątkową, mistyczną moc odnowy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *