Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).
Youjo Senki Movie
Ocena 8.23
Zwiastun
Obserwuj
Obserwuje 1 osób

Youjo Senki Movie

Oglądaj wszystkie odcinki Youjo Senki Movie
Saga of Tanya the Evil: The Movie, Gekijouban Youjo Senki, 劇場版 幼女戦記
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2019 Czas Trwania: 1 hr. 38 min. Typ: Film Odcinków: 1 Napisy: FrixySubs Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Youjo Senki Movie 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Youjo Senki Movie

Imperium, którego armie przetaczają się przez kontynent, wydaje się nie do powstrzymania. Po zwycięstwie nad resztkami armii Republiki, ostateczne zwycięstwo Imperium jest wreszcie w zasięgu ręki. Jednak na wschodzie zbierają się ciemne chmury. Rządzona przez komunistów Federacja Rosyjska zbiera wojska na swojej zachodniej granicy, przygotowując się do przystąpienia do wojny. Wspierana przez oddział alianckich magów-ochotników – wśród których jest Mary Sioux, córka żołnierza zabitego przez Tanyę Degurechaff – Federacja jest zdeterminowana, by szerzyć komunistyczne credo i rzucić Imperium na kolana.

Tymczasem Tanya i jej batalion powracają z południowego frontu do imperialnej stolicy. Po przybyciu na miejsce otrzymują zadanie zbadania ruchów wojsk na granicy z Federacją. Jakakolwiek eskalacja przemocy w tym miejscu może doprowadzić do nowych konfliktów, pogrążając świat w wyniszczającej globalnej wojnie.

Czy Imperium ostatecznie wyjdzie zwycięsko z walki, czy też rozpadnie się w obliczu potężniejszych wrogów i radykalnie odmiennych ideologii?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *