Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Battle Athletess Daiundoukai ReSTART! Odcinek 06

TV Sub Dodano 28 listopada, 2023 · ? views · Dodał HIM · Serie Battle Athletess Daiundoukai ReSTART!

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Battle Athletess Daiundoukai ReSTART! Odcinek 06 na AnimeNi.pl

Tłumaczenie: ~martinru

Battle Athletess Daiundoukai ReSTART!

Battle Athletes Victory ReSTART!, バトルアスリーテス 大運動会ReSTART!
Ocena 5.11
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2021 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: OldSchoolSubs Casts: , , , , , , ,
Wraz z rozwojem technologii, ludzkość stopniowo skolonizowała cały Układ Słoneczny. Wynikiem tego jest zakrojony na dużą skalę turniej sportowy „Daiundoukai”, w którym rywalizuje kilka aspirujących zawodniczek z całego Układu Słonecznego. Zwyciężczyni turnieju zostaje koronowana na „Cosmo Beauty”, uzyskując status królowej.W czasach, kiedy farmerka o imieniu Kanata Akehoshi była dzieckiem, doświadczyła, jak obiekt podobny do meteorytu spadł z nieba, rozbijając się w pobliskim lesie, kiedy przybyła, aby zbadać wrak, zobaczyła uszkodzony statek kosmiczny i dziewczynę. Podarowała ona Kanacie dwie opaski na rękę wraz z prośbą, aby dołączyła do „Daiundoukai” i została „Cosmo Beauty”. Kanata zgodziła się, ale zanim mogła zapytać o imię dziewczyny, ta w tajemniczy sposób zniknęła, nie pozostawiając nic, nawet krateru spowodowanego katastrofą. Od tego czasu Kanata poświęciła się treningowi, starając się spełnić swoją obietnicę.Po wygraniu rundy kwalifikacyjnej do reprezentowania planety Ziemia, udaje się ona do Satelity Uniwersyteckiej — instytucji, w której wraz z innymi kandydatkami studiuje, aby przygotować się do nadchodzących zawodów. Tam spotyka i zaprzyjaźnia się z innymi konkurentkami. W miarę, jak Kanata zbliża się do upragnionego tytułu, jej szanse na spotkanie z dziewczyną, która zmieniła jej los, rosną, jednak po drodze odkrywa ona pewną tajemnicę stojącą za całym turniejem.

Powiązane odcinki

Battle Athletess Daiundoukai ReSTART! Odcinek 05

Dodał: HIM Dodano: 3 miesiące temu

Battle Athletess Daiundoukai ReSTART! Odcinek 07

Dodał: HIM Dodano: 3 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *