Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).

Zawieszenie działalności AnimeNi

Coś się zaczyna i coś się kończy…

6 lat temu postanowiłem założyć AnimeNi, które po dziś dzień tworzy dla Was anime z polskim lektorem IVO. Zaczynaliśmy skromnie – nie było żadnej strony, Discorda ani forum, a jedynie mała grupa na Facebooku. Nigdy nie sądziłem, że coś co robiłem hobbistycznie mogło rozwinąć się tak bardzo i stworzyć tak wielką społeczność. Z czasem okazało się jednak, że prowadzenie tej działalności w pojedynkę jest męczącym i ciężkim zadaniem, co poskutkowało zwiększeniem naszej ekipy o nowych administratorów, moderatorów, lektorów, redaktorów i grafików. Duży wkład w grupę mieli też nasi widzowie, którzy nawet w najgorszych momentach potrafili okazać nam wsparcie i motywować do dalszej pracy. Gdyby nie te wszystkie osoby, którym jestem wdzięczny za zaangażowanie, AnimeNi dziś by nie było.
### Dlaczego zamykacie AnimeNi?
Pierwotnym planem było zamknięcie AnimeNi wraz z końcem sezonu zimowego, jednakże otrzymaliśmy sporo wiadomości, maili i komentarzy z których jasno wynikało, że nie podoba się Wam moja decyzja o zamknięciu. Każdy jest tylko człowiekiem, dziś jestem jutro mnie nie ma, więc na obecną chwilę AnimeNi zostanie „zawieszone”.

Co oznacza zawieszenie działalności AnimeNi?
Zawieszenie głównie tyczy się mojej pracy na stronie, serwerze i przy odcinkach. Oznacza to, że przygotowanie nowego sezonu, dodawanie serii, naprawa błędów, robienie lektora będzie robione z opóźnieniem. **To wszystko dotyczy tylko mnie, a nie pozostałych członków ekipy**.

Czy serie będą dalej wydawane podczas zawieszenia działalności AnimeNi?
Tak, serie oraz odcinki będą dalej wydawane przez innych lektorów AnimeNi i publikowane na stronie oraz naszych social mediach, natomiast moje serie mogą zaliczać opóźnienia.

Co się stanie ze stroną, serwerem i linkami, gdy postanowicie zamknąć AnimeNi?
Strona zostanie najprawdopodobniej przeniesiona na znacznie słabszy serwer aby zmniejszyć koszty jej utrzymania i aby nasi widzowie mogli nadal z niej korzystać.
Serwer DC zostanie i jeśli tylko nasi lektorzy wyrażą taką wolę to odcinki będą mogli dalej publikować na serwerze DC.
Linki zostaną na stronie ale na obecną chwilę nie planujemy „przepisywać” wszystkich serii wraz z linkami na serwer DC.

Czy można komuś przekazać AnimeNi?
Niestety znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie chętna, a co najważniejsze będzie w stanie zająć się prowadzeniem strony wraz z organizacją grupy, nie jest takie proste.

Dalej pozostaję właścicielem grupy i będę wykonywał swoje obowiązki, ale proszę zrozumcie, że mam swoje życie prywatne którym chce się zająć.
Jak pewnie wiecie z poprzedniego ogłoszenia wprowadziliśmy też kilka zmian na stronie, m.in. historię z której chętnie korzystacie, więc pracujemy też nad rozwojem tego modułu.

Bardziej niż kiedykolwiek, dziękujemy Wam za budowanie społeczności AnimeNi i korzystanie z naszej strony, jesteście najlepsi. <:Emojiserducho:1152274201772830850>
Pozdrawiamy,
Administracja AnimeNi.pl

Rekomendowane

So, I’m a Spider, So What? W dzisiejszym artykule przedstawiamy Wam top 10 momentów według nas w serialu anime Kumo desu ga, Nani ka?. Dajcie znać w komentarzach, co jeszcze…

Komentarze

  1. Zz pisze:

    Rozumiem doskonale tylko nie kończy z ANIMEI proszę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *