Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Inu to Hasami wa Tsukaiyou Odcinek 01

BD Sub Dodano 5 lutego, 2024 · ? views · Dodał HIM · Serie Inu to Hasami wa Tsukaiyou

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Inu to Hasami wa Tsukaiyou Odcinek 01 na AnimeNi.pl

Tłumaczenie: Senami , OromisMasta

Inu to Hasami wa Tsukaiyou

Dog & Scissors, InuHasa, Dog and Scissors, 犬とハサミは使いよう
Ocena 6.53
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2013 Czas Trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: BD Odcinków: 12 Napisy: Shizukage Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,
Kazuhito Harumi to licealista uwielbiający książki Kirihime Natsuno. Pewnego dnia przypadkowo spotyka pisarkę w kawiarence. Jest ona pogrążona w pisaniu i nie zauważa, że do budynku wtargnął rabuś, który za chwilę ją zastrzeli! Chłopakowi udaje się ocalić twórczynię, jednak sam ginie w procesie owego “ratowania”. Używając nadprzyrodzonych mocy mola książkowego, Kazuhito odradza się jako… jamnik. Kiedy nasz bohater (jako pies) zwija się z mentalnego cierpienia spowodowanego wyobrażeniem bez książkowego życia, pewna sadystyczna kobieta nosząca ze sobą parę nożyczek oferuje mu pomoc. Niespodziewaną obietnicę ratunku składa nikt inny, jak Kirihime we własnej osobie!

Powiązane odcinki

Inu to Hasami wa Tsukaiyou Odcinek 02

Dodał: HIM Dodano: 2 tygodnie temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *