Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Isekai Ojisan Odcinek 13

TV Sub Dodano 28 grudnia, 2023 · ? views · Dodał HIM · Serie Isekai Ojisan

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Isekai Ojisan Odcinek 13 na AnimeNi.pl

Tłumaczenie: GrendVerd
Korekta: TenTen
Typesetting: GrendVerd

Isekai Ojisan

Uncle from Another World, Isekai Uncle, Ojisan in Another World, 異世界おじさん
Ocena 7.81
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2022 Czas Trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 13 Napisy: Fava Subs Casts: , , , , , , , , ,
Po śmiertelnym zderzeniu z ciężarówką wujek Takafumiego Takaoki, Yousuke "Ojisan" Shibazaki, leży w śpiączce przez 17 lat. Kiedy w końcu odzyskuje przytomność, Ojisan zaczyna paplać w obcym języku i ujawnia, że został przeniesiony do magicznego świata zwanego Gran Bahamal. Takafumi odrzuca twierdzenia wuja jako bzdury, dopóki zaklęcie nie sprawia, że kubek wody unosi się w powietrzu. W przebłysku błyskotliwości para tworzy kanał na YouTube, aby zaprezentować magiczne zdolności Ojisana. Na barkach Takafumiego spoczywa teraz odpowiedzialność za zapoznanie Ojisana ze wszystkim, co wydarzyło się podczas jego nieobecności, w tym zapoznanie go z Internetem, nową technologią i, co zaskakujące, wynikiem wojny konsolowej z lat 90-tych - której wynik był szczególnie niepokojący dla zagorzałego fana SEGA. Dzięki mądrości Ojisana z innych światów, rozwijają swój kanał na YouTube i radzą sobie z internetowymi komentarzami i trollami. Podróż tego duetu wujek-bratanek zapowiada się na coś innego niż konwencjonalne.

Powiązane odcinki

Isekai Ojisan Odcinek 12

Dodał: HIM Dodano: 2 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *