Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Keikenzumi na Kimi to, Keiken Zero na Ore ga, Otsukiai suru Hanashi. Odcinek 08

TV Sub Dodano 28 listopada, 2023 · ? views · Dodał StarDust · Serie Keikenzumi na Kimi to, Keiken Zero na Ore ga, Otsukiai suru Hanashi.

Powiększ
Wyłącz światło
Pobierz

Pobieraj, oglądaj Keikenzumi na Kimi to, Keiken Zero na Ore ga, Otsukiai suru Hanashi. Odcinek 08 na AnimeNi.pl

Grupa: FAVA-Subs & AnimeWorld.
Tłumaczenie: Spejssss.
Korekta: Reisha.
Typesetting: GrendVerd.

Keikenzumi na Kimi to, Keiken Zero na Ore ga, Otsukiai suru Hanashi.

Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced Me, Kimizero, 経験済みなキミと、 経験ゼロなオレが、 お付き合いする話。
Ocena 6.75
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2023 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: FAVA SUBS Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,
Historia skupia się na Ryuuto Kashimie, typowym introwertyku, dla którego "wyjście towarzyskie" czy "spotkanie ze znajomymi" to są zbitki jakichś niezrozumiałych słów. Po drugiej stronie spektrum mamy natomiast Runę Shirakawe, popularną i piękną dziewczynę, totalne przeciwieństwo Kashimy, a jak dobrze wiadomo, przeciwieństwa się przyciągają, prawda? Tym samym, po przegranym zakładzie przez Ryuuto, jest on zmuszony do wyznania "uczuć" do Runy, niespodziewanie ta przyjmuje jego wyznanie. Czy tej dwójce uda się nawiązać chociaż nić porozumienia, zważywszy na to, w jak różnych światach przyszło im żyć?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *