Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Migi to Dali Odcinek 09

TV Sub Dodano 31 grudnia, 2023 · ? views · Dodał Gwiazda · Serie Migi to Dali

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Migi to Dali Odcinek 09 na AnimeNi.pl

Tłumaczenie: Gwiazda

Migi to Dali

Migi & Dali, ミギとダリ
Ocena 6.88
Status: Zakończony Studio: , Rok Wydania: 2023 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 13 Napisy: AnimeNi Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,
Pewne małżeństwo w średnim wieku ma marzenie, które postanawia ziścić w jednym z sierocińców. Ich celem jest adoptowanie dziecka i choć wśród sierot znajduje się mnóstwo cudownych pociech, małżeństwo musi zdecydować się tylko na jedno. Gdy po pierwszej wizycie opuszczają dom dziecka, z głowy małżonki niespodziewanie spada beret, a podmuch wiatru zanosi go wprost do rąk... najpiękniejszego chłopca, jakiego mąż i żona kiedykolwiek widzieli. Chwilę później okazuje się, że sierota ma także szczerozłote serce, gdy osłania szczeniaczka przed ulewą. Nie zwlekając, małżeństwo adoptuje Hitoriego i zabiera go do swojego domu, sądząc, że chłopiec to najprawdziwszy anioł. Uważa tak pewnie i każdy widz, dopóki Hitori nie otwiera pudła ze swoimi rzeczami... w którym znajduje się jego sobowtór. Migi i Dali, bracia bliźniacy, mają jeden cel — udowodnić swoim adoptowanym rodzicom, że są najlepszym synem na świecie. Przy okazji muszą udawać jednego chłopca, by ich tajemnica nie wyszła na światło dzienne.

Powiązane odcinki

Migi to Dali Odcinek 08

Dodał: Gwiazda Dodano: 2 miesiące temu

Migi to Dali Odcinek 10

Dodał: Gwiazda Dodano: 2 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *