Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Yubisaki to Renren Odcinek 04

TV Sub Dodano 8 lutego, 2024 · ? views · Dodał Gwiazda · Serie Yubisaki to Renren

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Yubisaki to Renren Odcinek 04 na AnimeNi.pl

Grupa: AnimeNi
Tłumaczenie: GoodNight
Korekta: Gwiazda

Yubisaki to Renren

A Sign of Affection, ゆびさきと恋々
Ocena 8.16
Status: Emitowany Studio: Rok Wydania: 2024 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: AnimeNi Casts: , , , , , ,
Yuki Itose jest niesłyszącą studentką uniwersytetu, której świat od urodzenia spowija cisza. Przez całe życie mieszkała w tym samym miejscu i rzadko wchodziła w interakcje z innymi, z wyjątkiem swojej najlepszej przyjaciółki, Rin Fujishiro. Pewnego dnia podczas dojazdu do pracy spotyka srebrnowłosą i wielojęzyczną Itsuomi Nagi. W przeciwieństwie do większości, Itsuomi jest wyrozumiały, gdy dowiaduje się o upośledzeniu Yuki; to, wraz z jego doświadczeniami za granicą, fascynuje ją i wzrusza. Po ich rozstaniu jej sympatia do niego zaczyna rosnąć. Nowy świat zaczyna się otwierać zarówno dla Yuki, jak i Itsuomi, gdy poznają swoje różne życia.Yubisaki to Renren to lekka komedia romantyczna, która ilustruje ciche życie studentki uniwersytetu i to, jak jeden mężczyzna, dzieląc się swoim światem, zaczyna zmieniać jej własny.

Powiązane odcinki

Yubisaki to Renren Odcinek 03

Dodał: Gwiazda Dodano: 1 miesiąc temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *