Switch Mode
Super Mario Brothers: Peach-hime Kyuushutsu Daisakusen!
Ocena 5.61
Obserwuj

Super Mario Brothers: Peach-hime Kyuushutsu Daisakusen!

Oglądaj wszystkie odcinki Super Mario Brothers: Peach-hime Kyuushutsu Daisakusen!
Super Mario Brothers: Great Mission to Rescue Princess Peach, Super Mario Brothers: Peach-hime Kyuushutsu Dai Sakusen, スーパーマリオブラザーズ ピーチ姫救出大作戦!
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 1986 Czas Trwania: 1 hr. Typ: Film Odcinków: 1 Dodał: StarDust Dodano: Ostatnia aktualizacja:
Oglądaj anime Super Mario Brothers: Peach-hime Kyuushutsu Daisakusen! 1080p 720P 480p 360p

Streszczenie Super Mario Brothers: Peach-hime Kyuushutsu Daisakusen!

W filmie Mario i Luigi są właścicielami sklepu spożywczego. Pewnej nocy Mario był pochłonięty grą na Famicomie. Nagle obraz gaśnie, a na ekranie telewizora pojawia się księżniczka Peach, która woła o pomoc przed atakującymi ją wrogami i wyskakuje z telewizora. Mario zakochuje się w niej i przysięga ją chronić. Wkrótce potem na ekranie telewizora pojawia się Koopa i zaczyna wychodzić z telewizora. Chwyta księżniczkę Peach i zabiera ją do telewizora. Mario odkrywa małą broszkę, którą Peach zostawiła na podłodze.

Następnego dnia broszka upuszczona przez Peach staje się przedmiotem troski Mario. Luigi natychmiast zauważa broszkę i uznaje ją za „Wizjonerski Klejnot z Kraju Skarbów”. Wkrótce Kibidango, mała psopodobna istota, wchodzi do sklepu i zauważa, że Mario ma broszkę Peach. Zabiera ją Mario, rozwścieczając go, rozpoczynając w ten sposób pościg z Kibidango (i Luigim) do Królestwa Grzybów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *