Switch Mode
Brak odcinków od StarDust prosimy o zapoznanie się z artykułem (kliknij).

Problem z komputerem i nowymi odcinkami

W poprzednim ogłoszeniu poinformowaliśmy Was o tym, że serie wychodzące spod ręki Stara będą wychodzić ze znacznymi opóźnieniami. Poślizg ten będzie jeszcze większy ze względu na awarię jego komputera, który uniemożliwia mu tworzenie lektora i do momentu zakupu nowego na AnimeNi nie będą wychodzić żadne jego odcinki. Na obecną chwilę sprawy prywatne i brak środków finansowych uniemożliwiają mu zakup nowego sprzętu, który planował (https://www.x-kom.pl/p/1206152-desktop-g4m3r-hero-i5-14400f-32gb-1tb-rtx4060-w11x.html).
Osoby chętne wesprzeć nas w zbiórce pieniędzy na nowy komputer mogą zrobić to stawiając nam kawę:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

lub poprzez sposoby wymienione w zakładce wsparcie. Wszyscy, którzy postanowią to zrobić mogą liczyć na wdzięczność Stara oraz przywileje rang wspierających. Chcielibyśmy również zaznaczyć, że nie chcemy żeby ktokolwiek czuł się zmuszony do wpłaty – serie innych lektorów nadal będą wychodzić na AnimeNi.

Dziękujemy za nieustanne wsparcie,
Administracja AnimeNi.

Rekomendowane

Coś się zaczyna i coś się kończy… 6 lat temu postanowiłem założyć AnimeNi, które po dziś dzień tworzy dla Was anime z polskim lektorem IVO. Zaczynaliśmy skromnie – nie było…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *