Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta Odcinek 13

TV Sub Dodano 30 grudnia, 2023 · ? views · Dodał Gwiazda · Serie Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta

Powiększ
Wyłącz światło
Pobierz

Pobieraj, oglądaj Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta Odcinek 13 na AnimeNi.pl

Grupa: Max-Subs
Tłumaczenie: Max-kun

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta

My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank Adventurer, S-Rank Musume, 冒険者になりたいと都に出て行った娘がSランクになってた
Ocena 6.79
Życie poszukiwacza przygód nie zawsze jest pełne blasku. Belgrieve przekonuje się o tym na własnej skórze, gdy zaraz po wyruszeniu w poszukiwaniu sławy i fortuny traci nogę i możliwość realizowania marzeń w śmiertelnym spotkaniu. Jednak los jeszcze nie skończył z tym emerytowanym poszukiwaczem. Zbierając zioła na pustyni, znajduje porzuconą dziewczynkę, której nadaje jej imię Angeline i postanawia wychować ją jak własną córeczkę. Angeline wyrasta na najwyższej klasy poszukiwaczkę przygód, jednak po wyruszeniu w świat i zdobyciu sławy, fortuny i władzy, przestają one mieć znaczenie dla tej utalentowanej poszukiwaczki przygód rangi S. Teraz jej szczerym życzeniem jest nic innego, jak tylko ponowne zobaczenie ojca.

Powiązane odcinki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *