Switch Mode

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Odcinek 11

BD Sub Dodano 28 kwietnia, 2024 · ? views · Dodał StarDust · Serie Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Odcinek 11 na AnimeNi.pl

Grupa: Sadystyczno – Masochistyczny Front Robotniczy
Tłumaczenie: Ninja
Korekta: Khel
Lektor: GoodNight

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Love, Chunibyo & Other Delusions!, Chu-2 Byo demo Koi ga Shitai!, Regardless of My Adolescent Delusions of Grandeur, I Want a Date!, 中二病でも恋がしたい!
Ocena 7.70
Status: Zakończony Studio: Rok Wydania: 2012 Czas Trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: BD Odcinków: 12 Napisy: Masochistyczny Front Robotniczy Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,
„Chunnibyou demo Koi ga Shitai” opowiada historię nastolatka - Togashiego Yuuty, który próbuje zaaklimatyzować się w nowej szkole. Przeniósł się on do niej dlatego, że w poprzedniej wyrobił sobie złą opinię - cierpiał z powodu „chunnibyou”, co można przetłumaczyć jako „syndrom drugoklasisty”. Objawia się on zachowaniem w stylu „gimbusa” przy jednoczesnym patrzeniu z góry na rówieśników, a także przekonaniem, że - w przeciwieństwie do „zwykłych śmiertelników” - posiada się specjalne umiejętności czy wręcz super moce. Nietrudno zgadnąć, że nie przysparzało mu to popularności. Takashi powoli odnajduje się w nowej szkole: nawiązuje pierwsze w tym środowisku przyjaźnie i stopniowo zapomina o kłopotach, z jakimi borykał się jeszcze rok temu. To wszystko do czasu, kiedy spotyka Takanashi Rikkę, uczennicę z jego nowej klasy, która również cierpi na tytułową przypadłość. Rozpoznaje ona w Yuucie „Dark Flame Mastera”, który był jego pseudonimem w starej szkole. Rikka zaczyna go podziwiać, ale Togashi chętnie by się jej pozbył, nie chcąc sobie przypominać o zawstydzających latach gimnazjalnych. Tak łączą się losy głównych bohaterów i od tego czasu są praktycznie nierozłączni.

Powiązane odcinki

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Odcinek 10

Dodał: StarDust Dodano: 2 miesiące temu

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Odcinek 12

Dodał: StarDust Dodano: 2 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *