Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.60
Bookmark

Kimi to, Nami ni Noretara

Obejrzyj cały odcinek Kimi to, Nami ni Noretara, pobierz Kimi to, Nami ni Noretara polskie napisy, Kimi to, Nami ni Noretara Pol sub, pobierz Kimi to, Nami ni Noretara Pol sub, stream Kimi to, Nami ni Noretara na AnimeNi.
Ride Your Wave, きみと、波にのれたら
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2019 Czas trwania: 1 hr. 35 min. Typ: Film Odcinki: 1 Wrzucone przez: moszter Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Kimi to, Nami ni Noretara Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Kimi to, Nami ni Noretara Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Kimi to, Nami ni Noretara na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Kimi to, Nami ni Noretara

W opowieści, Hinako jest studentką, która przeniosła się do nadmorskiego miasta. Uwielbia surfować i gdy jest na fali – nie boi się niczego. Jednakże fale życia sprawiają jej kłopoty… Podczas pożaru w mieście, spotyka strażaka imieniem Minato. Na lądzie jest w stanie wykonać prawie każde zadanie lecz jest zielony gdy chodzi o surfing. Surfing i czas ze sobą spędzony zbliżają ich do siebie.

Komentarze

Dodaj komentarz