Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 6.78
Bookmark
Obserwuje 3 osób

Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?

Obejrzyj cały odcinek Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?, pobierz Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? polskie napisy, Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Pol sub, pobierz Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Pol sub, stream Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? na AnimeNi.
And you thought there is never a girl online?, Net Game no Yome wa Onna no Ko ja Nai to Omotta?, NetoYome, ネトゲの嫁は女の子じゃないと思った?
Status: Trwający Studio: Wrzucone: 2016 Czas trwania: 24 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta? na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to Omotta?

Raz nabyte traumy nie odpuszczają człowieka ani na krok. A najbardziej dotkliwe są traumy związane z miłością. Doskonale wie o tym Hideki Nishimura, zapalony gracz komputerowy, który pewnego pięknego dnia wyznał swoje uczucia bliskiej mu osobie z gry, po czym sromotnie się zawiódł. Okazało się, że pod żeńskim awatarem ukrywał się pełnokrwisty facet. Hideki poprzysięga nigdy więcej nie ufać osobom z internetu, jednakże wszystko może ulec zmianie po tym, kiedy zakochuje się w nim Ako Tamaki, dziewczyna zagubiona pomiędzy rzeczywistością i światem wirtualnym. Hidekiemu przypada niepasujące do niego zadanie naprowadzenia Ako na właściwą drogę.

Komentarze

  1. iksbx_x pisze:

    Kiedy w końcu będzie Odcinek 6?

Dodaj komentarz