Ocena 6.34
Trailer
Obserwuj
Obserwuje 21 osób

Shikkakumon no Saikyou Kenja

Obejrzyj cały odcinek Shikkakumon no Saikyou Kenja
The Strongest Sage with the Weakest Crest, The Strongest Sage of Disqualified Crest, Shikkakumon no Saikyokenja, 失格紋の最強賢者
Status: Zakończony Studio: Dodane: 2022 Czas trwania: 23 min. odcinek Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Dodane przez: moszter Dodane: Zaktualizowane:
Oglądaj Shikkakumon no Saikyou Kenja w najlepszej jakości na AnimeNi

Podsumowanie Shikkakumon no Saikyou Kenja

W świecie magii, moce i przyszłość maga są ustalane już w momencie narodzin poprzez tak zwane “Znaki” – cztery symbole, które określają predyspozycje człowieka do magii. Ubolewając nad faktem, że jego znak został uznany za nieprzystosowany do walki, pewien niezwykle uzdolniony mędrzec postanawia reinkarnować się tysiące lat w przyszłości.

Odrodzony jako Mathias Hildesheimr – sześcioletni chłopiec i trzeci syn książęcej rodziny – otrzymuje znak walki wręcz, którego zawsze pragnął. Niestety, teraz przyjdzie mu żyć w świecie, w którym dominuje tandetny sprzęt magiczny, a najbardziej podstawowe zaklęcia odeszły w niepamięć. Co więcej, jego obecny znak, niegdyś okrzyknięty najpotężniejszym, teraz postrzegany jest jako najgorszy.

Gdy Mathias osiąga wiek 12 lat, jego niezrównana szermierka sprawia, że trafia do Drugiej Akademii Królewskiej. Teraz musi udowodnić, jak bardzo wszyscy się mylą…

Komentarze

  1. Wader pisze:

    Ciekawie się zapowiada te anime.
    A co ile odc?

Dodaj komentarz