Jump to content

Recommended Posts

Wiadomość od @Star Of Kirito

Kalendarz był naszym pomysłem na to aby nasi widzowie mieli codziennie coś do obejrzenia. Niestety robienie odcinków dla mnie staje się monotonne i czasem są robione pod przymusem. Dodatkowo dochodzą premiery na jesień od naszych partnerów i pracy robi się coraz więcej a w naszym zespole tylko ja lektoruje. Czasami użytkownicy mi tego nie ułatwiają a ekipa robi co może aby mi pomóc, niestety odcinków nikt za mnie nie zrobi. W związku z tym chcielibyśmy poznać Waszą opinie co myślicie o wycofaniu się z kalendarza. Co nie oznacza, że anime z kalendarza nie będą robione. Prawdopodobnie dana seria będzie wychodzić na tydzień / 2 tygodnie. + aktywne projekty z sezonu jesiennego. Czekamy na Wasze opinie

• Like 4

Ja osobiście uważam że Kalendarz był w porządku jednakże był też nieźle zawalony PREMIERAMI,ale skoro Anime z kalendarza mimo wszystko się pojawi to raczej nie widzę sensu na nowo go wstawiać, z drugiej strony jednak ludzie wiedzieli co kiedy mniej więcej się pojawi  ale uszanuję każdą decyzję od Star of Kirito, mi się nigdzie ląd nie pali po prostu chcę dalej oglądać "Anime",w jego wykonaniu 

• Like 1

Jak już wspomniał @Star Of Kirito 

Cytat

Niestety robienie odcinków dla mnie staje się monotonne i czasem są robione pod przymusem. Dodatkowo dochodzą premiery na jesień od naszych partnerów i pracy robi się coraz więcej a w naszym zespole tylko ja lektoruje. 

Ustawianie kalendarza to też praca jaką trzeba wykonać i to kolejna z wielu już wykonywujących. Moim zdaniem kalendarz jest dobry ale i narzuca trochę tępo do lektorowania odc. a po prostu nieraz się nie da działać według kalendarza. Dobrym pomysłem było by nie wyszczególniać danych odcinków na dane dni tylko np. od 01.01.2021 do 02.02.2021 pojawią się odcinki np. Grand Blue. Takie jest moje zdanie.