Switch Mode
W dniach od 21 lutego do 23 lutego w godzinach nocnych będą trwać prace techniczne ale zaznaczamy, że prawdopodobnie będą one się też odbywać w środku dnia. W tym czasie strona będzie NIEDOSTĘPNA, czego prosimy nie zgłaszać.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy.

Ore dake Level Up na Ken Odcinek 01

TV Sub Dodano 8 stycznia, 2024 · ? views · Dodał Gwiazda · Serie Ore dake Level Up na Ken

Powiększ
Wyłącz światło

Pobieraj, oglądaj Ore dake Level Up na Ken Odcinek 01 na AnimeNi.pl

Grupa: FrixySubs
Tłumaczenie: burnwolfdog
Korekta: likanc

Ore dake Level Up na Ken

Solo Leveling, Na Honjaman Level Up, I Level Up Alone, 나 혼자만 레벨업, 俺だけレベルアップな件
Ocena 8.46
Status: Emitowany Studio: Rok Wydania: 2024 Czas Trwania: 23 min. odc. Sezon: Typ: TV Odcinków: 12 Napisy: Frixy-Subs Dyrektor: Casts: , , , , , , , , ,
Dziesięć lat temu pojawiła się “Brama”, która połączyła świat rzeczywisty ze światem magii i potworów. Aby walczyć z tymi podłymi bestiami, zwykli ludzie otrzymali nadludzkie moce i stali się znani jako “Łowcy”. Dwudziestoletni Sung Jin-Woo jest jednym z takich Łowców, ale jest znany jako “Najsłabszy na świecie”, ze względu na jego żałosną moc w porównaniu nawet z marną rangą E. Mimo to niestrudzenie poluje na potwory w bramach niskiej rangi, aby opłacić rachunki za leczenie matki.Jednak ten nędzny styl życia zmienia się, gdy Jin-Woo – wierząc, że jest jedynym, który zginął w misji, która poszła strasznie źle – budzi się w szpitalu trzy dni później i znajduje przed sobą tajemniczy ekran. Ten “Dziennik zadań” wymaga od Jin-Woo ukończenia nierealistycznego i intensywnego programu treningowego lub poniesienia odpowiedniej kary. Początkowo niechętny do wypełnienia tego zadania, Jin-Woo wkrótce odkrywa, że może ono przekształcić go w jednego z najbardziej przerażających Łowców na świecie.

Powiązane odcinki

Ore dake Level Up na Ken Odcinek 02

Dodał: Gwiazda Dodano: 1 miesiąc temu

Komentarze

 1. AHJIN_PL pisze:

  Już nie mogłem się doczekać

 2. jan pisze:

  co ile sa nowe odcinki ??

  1. Ja pisze:

   Co tydzień, jeśli nie ma opóźnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *