Nowy serwer DISCORD LINK
Ocena 7.67
Bookmark
Obserwuje 2 osób

K: Missing Kings

Obejrzyj cały odcinek K: Missing Kings, pobierz K: Missing Kings polskie napisy, K: Missing Kings Pol sub, pobierz K: Missing Kings Pol sub, stream K: Missing Kings na AnimeNi.
K: Missing Kings, K (Movie), K-Project Movie, K-Project Sequel, K MISSING KINGS
Status: Zakończony Studio: Wrzucone: 2014 Czas trwania: 1 hr. 13 min. Typ: Film Odcinki: 1 Wrzucone przez: moszter Wrzucone: Zaktualizowane na:
Obejrzyj stream z K: Missing Kings Angielskie Napisy na AnimeNi. Możesz także za darmo pobrać K: Missing Kings Pol Sub, nie zapomnij oglądać stream-y w jakościach 1080P 720P 360P 480P 240P w zależności od prędkości twojego internetu, K: Missing Kings na AnimeNi MP4 MKV hardsub softsub Polskie napisy są już wprowadzone w filmie.

Podsumowanie K: Missing Kings

Po wydarzeniach z pierwszego sezonu w szkole na wyspie minął prawie rok. Kuroh Yatogami i kotka Neko są w trakcie poszukiwania swojego pana Shiro. W międzyczasie na wieżę Mihasirę, należącą do Złotego Króla, rozpoczął się atak Zielonych, jeszcze na dodatek zniknął pan Izumo Kusanagi odpowiedzialny za trunki w siedzibie Czerwonych. Jakie powiązania z tym incydentem ma Anna Kushina i reszta Straszliwego Płomienia?

Komentarze

Dodaj komentarz