Jump to content

Przyszłość AnimeNi


Recommended Posts

  • Administrators

Witajcie!
Na wstępie chciałbym poinformować o możliwości zamknięcia strony AnimeNi (poniżej znajduje się wyjaśnienie całej sytuacji).
Ostatnio sam czuje, że odcinki robię „na siłę”, co nie jest dobre ani dla mnie, ani dla naszych widzów. Ostatnio wycofałem nawet kalendarz, ale to nic nie pomogło. Dalej czuję, że nowe odcinki są robione pod przymusem, a nie z pasji z jaką oryginalnie zaczęliśmy. Prawdopodobnie dzieje się to dlatego iż wziąłem zbyt wiele na swoje barki.
Robienie odcinków + pomoc dla grup z którymi współpracujemy spowodowała, że prawdopodobnie się wypaliłem i jest to za dużo jak na jedna osobę.
Jestem tylko człowiekiem i mam swój limit, który właśnie daje mi się we znaki. Możliwym terminem zamknięcia strony będzie początek przyszłego roku.
ALE, zamknięcie strony nie będzie oznaczało całkowitego zatrzymania się procesu wypuszczania odcinków anime! W dalszym ciągu będą publikowane, natomiast nie będzie już strony, a wszystkie propozycje będziecie w stanie składać na discord-zie. Z tego właśnie powodu czas wydania anime jest w stanie znacznie się wydłużyć.
Jeśli macie jakieś pytanie prosimy kierować je na nasz serwer na discord-zie. Kanał „# rozmowy” jest do waszej dyspozycji. Prosimy nie pisać do administratorów w wiadomościach prywatnych !!

Discord.png

adm.png.1e4a779dcf39712a6e03e15e187ea079.png

  • Like 3
  • Sad 2
Link to post
Share on other sites
  • Administrators

Odnoszę wrażenie, że część użytkowników ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem więc dopiszę do ogłoszenia pewną część.

Jeszcze NIE JEST PEWNE, że strona zostanie zamknięta. Gdy taka decyzja zapadnie poinformujemy Was o tym minimum miesiąc przed zamknięciem!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...