Nowy serwer DISCORD LINK

Seirei Gensouki Odcinek 11

TV Sub Wrzucone 14 września, 2021 · ? views · Wrzucone przez Ejeks · Serie Seirei Gensouki

Powiększ
Wyłącz Światło

Pobierz Seirei Gensouki Odcinek 11, Obejrzyj Seirei Gensouki Odcinek 11, nie zapomnij zlaikować i udostępnić. Anime Seirei Gensouki always updated at AnimeNi. Nie zapomnij o innych aktualizacjach anime.

Odcinek przetłumaczony przez grupę Shisha.
Tłumaczenie: Sabrack
Korekta: Rie
TS: ChunChunmaru

Seirei Gensouki

Spirit Chronicles, 精霊幻想記
Ocena 7.39
Status: Trwający Studio: Wrzucone: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12

Haruto jest młodym mężczyzną, który zmarł przed ponownym spotkaniem ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, który zaginął pięć lat temu. Rio jest chłopcem żyjącym w slumsach i pragnącym zemsty za swoją matkę, która została zamordowana na jego oczach, gdy miał pięć lat.

Ziemia i inny świat. Dwoje ludzi o zupełnie różnym pochodzeniu i wartościach. Z jakiegoś powodu wspomnienia i osobowość Haruto, który powinien był umrzeć, zostają wskrzeszone w ciele Rio. Ponieważ oboje są zdezorientowani, a ich wspomnienia i osobowości łączą się ze sobą, Rio postanawia żyć w tym nowym świecie.

Wraz ze wspomnieniami Haruto, Rio budzi się z nieznaną „specjalną mocą”, a dzięki wiedzy jak jej użyć, będzie mógł żyć lepiej. Ale zanim to nastąpi, Rio spotyka się z porwaniem księżczniki z Królestwa Bertram, w którym mieszka.

Po uratowaniu księżniczki Rio otrzymuje stypendium w Akademii Królewskiej, szkole dla bogatych i wpływowych. Jednak bycie biednym sierotą w szkole dla arystokratów okazuje się wyjątkowo odrażającym miejscem.

Związane Odcinki

Seirei Gensouki Odcinek 10

Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: 2 tygodnie temu

Seirei Gensouki Odcinek 12

Wrzucone przez: Raczka Miku Wrzucone: 1 dzień temu

Komentarze

  1. Kumu pisze:

    Serio jest tylko 12 odcinków? 😭

Dodaj komentarz